Ak Parti, Mhp Ve Bbpnin Oluşturduğu Cumhur İttifakı Oy Pusulasında Birinci Sırada, Chp, Saadet Partisi, İyi Parti Ve Demokrat Partinin Yer Aldığı Millet İttifakı İse Altıncı Sırada Yerini Aldı.

IHAAW141303-SIY/20-05-2018 – AK Parti, MHP ve BBP’nin oluşturduğu Cumhur İttifakı oy pusulasında birinci sırada, CHP, Saadet Partisi, İyi Parti ve Demokrat Parti’nin yer aldığı Millet…

Tümü Ak Parti, Mhp Ve Bbpnin Oluşturduğu Cumhur İttifakı Oy Pusulasında Birinci Sırada, Chp, Saadet Partisi, İyi Parti Ve Demokrat Partinin Yer Aldığı Millet İttifakı İse Altıncı Sırada Yerini Aldı.

24 Haziran Seçimlerinde Partilerin Ve İttifakların Oy Pusulasındaki Yerlerinin Belirlenmesi İçin Yüksek Seçim Kurulunda (Ysk) Kura Çekimi Başladı.

IHAAW140246-SIY/20-05-2018 – 24 Haziran seçimlerinde partilerin ve ittifakların oy pusulasındaki yerlerinin belirlenmesi için Yüksek Seçim Kurulu’nda (YSK) kura çekimi başladı. 20.05.2018 14:02:46 TSI NNNN

Tümü 24 Haziran Seçimlerinde Partilerin Ve İttifakların Oy Pusulasındaki Yerlerinin Belirlenmesi İçin Yüksek Seçim Kurulunda (Ysk) Kura Çekimi Başladı.

Şehrim 2023 Otobüsü Manisaya Geliyor

AK PARTİ GENEL MERKEZ ÇEVRE, ŞEHİR VE KÜLTÜR BAŞKANLIĞI TARAFINDAN YAŞAM VE MEKAN KALİTESİ YÜKSEK, KİMLİKLİ, SÜRDÜRÜLEBİLİR ŞEHİRLER VİZYONUYLA HAYATA GEÇİRİLEN “ŞEHRİM 2023” PROJESİ KAPSAMINDA YOLA ÇIKAN VE GİTTİĞİ KENTLERDE VATANDAŞLARIN YAŞADIKLARI ŞEHİR İLE İLGİLİ GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİNİ ALAN “ŞEHRİM 2023” OTOBÜSÜ MANİSA’YA GELİYOR.

Tümü Şehrim 2023 Otobüsü Manisaya Geliyor

Türel : ” 24 Haziran Ülkeyi Teslim Etmek İsteyenlerle İstemeyenler Arasındaki Mücadeledir “

AK PARTİ SERİK SEÇİM KOORDİNASYON MERKEZİ’Nİ AÇAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI MENDERES TÜREL, “YEDİ DÜVEL BİRLEŞMİŞ BİR TEK HEDEFİN PEŞİNDE. BU ÜLKENİN BAŞINDAN SAYIN RECEP TAYYİP ERDOĞAN’I VE AK PARTİ İKTİDARINI UZAKLAŞTIRMAK. NEDEN? ÇÜNKÜ BU İKTİDAR SAYESİNDE TÜRKİYE KAT BE KAT BÜYÜDÜ. GELİŞTİ. REFAHI ARTTI. 24 HAZİRAN SEÇİMLERİ BU ÜLKEYİ TESLİM ETMEK İSTEYENLERLE, BU ÜLKEYİ TESLİM ETMEK İSTEMEYENLER ARASINDAKİ BİR MÜCADELEDİR. BİRLİK BERABERLİKLE BU OYUNLARI BİR KEZ DAHA BOZACAĞIZ” DEDİ.

Tümü Türel : ” 24 Haziran Ülkeyi Teslim Etmek İsteyenlerle İstemeyenler Arasındaki Mücadeledir “