Ana Sayfa Saglik

Saglik

Karaköprü’de iş yerleri dezenfekte ediliyor

KARAKÖPRÜ'DE İŞ YERLERİ DEZENFEKTE EDİLİYOR

Bölge Müdürü Keskin, üretim sahaları ve depolarda incelemelerde bulundu

BÖLGE MÜDÜRÜ KESKİN, ÜRETİM SAHALARI VE DEPOLARDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Milas’a memba kalitesinde içme suyu

MUĞLA’NIN MİLAS İLÇESİNDE DSİ TARAFINDAN ÇALIŞMALARI DEVAM EDEN ‘MİLAS VE YÖRESİ İÇME SUYU TEMİNİ PROJESİ’ KAPSAMINDA 100 BİN NÜFUSA MEMBA KALİTESİNDE İÇME SUYU TEMİN EDİLECEK.

Korona şüphelisi kadın hastaneden kaçtı

Denizli’de bir kadın korona virüs testinin yapılacağı hastanenin izolasyon bölümünden kaçınca polis alarma geçti. Kentte sokak sokak aranan kadın, kaçtıktan yaklaşık 1 saat sonra...

Başkan Gümrükçü “Küresel İklim Grevi”ni destekledi

ÇİĞLİ BELEDİYE BAŞKANI UTKU GÜMRÜKÇÜ, KORONA VİRÜS NEDENİYLE SOKAKLARDAN DİJİTAL ORTAMA TAŞINAN 5. KÜRESEL İKLİM GREVİ’Nİ DESTEKLEYEREK ÇAĞRIDA BULUNDU.

Aydın’da çam ormanları çam kese böceği istilasına uğradı

TÜRKİYE’NİN EN YOĞUN KIZILÇAM ORMANLARINA SAHİP İLLERİN BAŞINDA GELEN AYDIN’DA ÇAM ORMANLARINA ÇAM KESE BÖCEĞİ SARDI. HALK ARASINDA TIRTIL OLARAK ADLANDIRILAN, ÇAM KESE BÖCEKLERİ İLDEKİ ORMANLIK ALANLARI ADETA İSTİLA EDERKEN ÇAM ORMANLARI DA ADETA SİYAHA BÜRÜNDÜ.

Leylekler yuvalarını kurmaya başladı

HAVALARIN ISINMASIYLA BİRLİKTE LEYLEKLER GEÇEN SENE KONAKLADIKLARI YUVALARINI BULDUKTAN SONRA ONARIP, EŞ TUTMAYA BAŞLADI. EŞ TUTAN LEYLEKLERİN YAVRULARI 1 AY SONRA YUMURTALARINDAN ÇIKACAKLAR VE ANNELERİNİN YANINDA GEÇİMLERİNİ SÜRDÜRECEKLER. LEYLEKLER, 1 EYLÜL'DEN İTİBAREN DELTADAN AYRILARAK GÜNEY AFRİKA'YA GÖÇ EDECEKLER. TÜRKİYE, LEYLEK POPÜLASYONUNDA DÜNYADA 2. SIRADA YER ALIRKEN, SAMSUN İSE TÜRKİYE'DE BİRİNCİ SIRADA YER ALIYOR.

Bingöl’de kar yağışı, 281 köy yolu kapandı

SABAHIN İLK SAATLERİNDEN İTİBAREN ETKİLİ OLAN ŞEHİR MERKEZİ VE CİVARINI TAMAMEN BEYAZA BÜRÜDÜ. KAR YAĞIŞI KARLIOVA, SOLHAN VE DİĞER İLÇELERDE DE GÖRÜLÜRKEN, KAR KALINLIĞI 20 SANTİMETREYE KADAR ULAŞTI.

Elazığ’da kar etkili oldu, polis “Evde kalın” uyarısı yaptı

ELAZIĞ’IN YÜKSEK RAKIMLI BÖLGELERİNDE KAR YAĞIŞI ETKİLİ OLDU, BİNGÖL YOLUNDA POLİS EKİPLERİ HEM VATANDAŞI HEM YOL DURUMU, HEMDE KORONA VİRÜSÜ NEDENİYLE UYARARAK EVDE KALMALARI TAVSİYESİNDE BULUNDU.

Bir yandan korona virüsle bir yandan haşereyle mücadele

MANİSA GENELİNDE KORONA VİRÜS SALGININA KARŞI DEZENFEKSİYON ÇALIŞMALARINI ARALIKSIZ SÜRDÜREN MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BİR YANDAN DA YAZ AYLARININ YAKLAŞMASIYLA, KARASİNEK VE SİVRİSİNEK OLUŞUMUNA KARŞI SULAK ALANLARDA VE GÜBRELİK ALANLARDA LARVA İLAÇLAMA ÇALIŞMALARINA DA DEVAM EDİYOR

Mehmet Ali Paşa ve Yenişehir’de korona virüs temizliği

İZMİT BELEDİYESİ TARAFINDAN MEHMET ALİ PAŞA VE YENİŞEHİR MAHALLESİ’NDE KORONA VİRÜSLE MÜCADELE KAPSAMINDA DEZENFEKTE VE TEMİZLİK ÇALIŞMALARI YAPILDI.

Darıca’da tüm er mahalleler dezenfekte ediliyor

DARICA BELEDİYESİ, KORONA VİRÜS TEDBİRLERİ KAPSAMINDA İLÇEDE BULUNAN HER MAHALLEDE CADDE VE SOKAKLARI DEZENFEKTE EDİYOR.

Most Read

Gaziantep’te eylem hazırlığındaki 4 PKK/KCK mensubu yakalandı

Gaziantep’te terör örgütü PKK/KCK mensubu 4 şahıs yakalandı.Gaziantep Cumhuriyet Başsavcılığından yapılan açıklamada, "PKK/KCK terör örgütünün eylem ve faaliyetlerinin deşifre edilmesi, engellenmesine yönelik yapılan çalışmalar...

Yüksekova’da nisan ayında lapa lapa kar yağışı

HAKKARİ’NİN YÜKSEKOVA İLÇESİNDE AKŞAM SAATLERİNDE YAĞAN LAPA LAPA KAR YAĞIŞI HAYATI OLUMSUZ ETKİLEDİ.

İnfaz koruma memurlarından ‘evde kalın’ çağrısı

VAN CEZA İNFAZ KURUMLARINDA GÖREVLİ İNFAZ KORUMA MEMURLARI TARAFINDAN ‘EVDE KALIN’ ÇAĞRISI YAPILDI.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Bugüne kadar nice badireyi birlikte atlattığımız bu millet aldığımız tedbirlerden etkilenen kesimlere destek olmak için yardım kampanyasıyla destan yazdı. 3. gününde SMS...

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Bugüne kadar nice badireyi birlikte atlattığımız bu millet aldığımız tedbirlerden etkilenen kesimlere destek olmak için yardım kampanyasıyla destan yazdı. 3. gününde SMS...