Sağlık Çalışanları Yeni Yılda İndirimli Uçacak

Sağlık Bakanlığı, Anadolujet ile yaptıkları işbirliği neticesinde sağlık çalışanlarını yeni yılda yüzde 30 indirimli uçuracak.

Sağlık Çalışanları Yeni Yılda İndirimli Uçacak

Sağlık Bakanlığı resmi internet sitesinden yaptığı duyuru ile bakanlığın, yeni yıl kapsamında sağlık çalışanları için bir çalışma yürüttüklerini belirtti. Yürütülen çalışma neticesinde Anadolu Jet şirketi ile ortak bir kampanya yapıldığı açıklandı. Bu kampanya kapsamında sağlık çalışanları, belirlenen tarihlerde %30 indirimli seyahat etme fırsatı yakalayacak.

06 Şubat – 06 Nisan Tarihleri Arasında Yüzde 30 İndirimli Seyahat Edecekler

Yapılan açıklamada “Gece gündüz demeden aralıksız bir şekilde büyük bir özveri ile çalışan sağlık personeli için yürütülen çalışmada, anadolujet.com adresi üzerinden 26 Aralık 2017 – 07 Ocak 2018 tarihleri arasında uçak bileti alan sağlık çalışanları, 06 Şubat – 06 Nisan 2018 tarihleri arasında % 30 indirimli olarak seyahat edebilecek.” denildi.

Aktarmalı Uçuşlar Kampanya Dışı

Ayrıca kampanyadan faydalanmak isteyen sağlık çalışanlarının, kampanyadan faydalanabilmeleri için kendilerine kısa mesaj ve e posta ile indirim kodları gönderileceği de belirtildi. Çalışanlar bu indirim kodlarını kullanarak anadolujet.com adresi üzerinden indirimli biletlerini alabilecekler. Aktarmalı uçuşların ise kampanya kapsamı dışında kaldığı da ayrıca belirtildi.

Servan Alacabey – SondakikHaber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.