Önce evladı gibi gördüğü kedisini, bir ay sonra da eşini kaybetti

Ramazan SEYKAN

Diyarbakırlı Sadık Özgececi, bir ay önce 10 günlükken aldığı ve evladı gibi baktığı kedisini, geçtiğimiz günde canından çok sevdiği eşi Nazlı Baran Özgececi’yi kaybetti.

Diyarbakır’da güzellik ve bakım merkezi işletmeciliği yapan ve dünya çapında bir ünvana sahip olan Sadık Özgececi  bir ayda iki acı birden yaşadı. Geçtiğimiz ay ailece çok sevdikleri ve eşi Nazlı Baran Özgececi ile ismini Duman bıraktıkları kedinin yanlış tedavi sonrası hayatını kaybettiğini belirten ve bir çok haber ajansında haberi yayınlanan Sadık Özgececi bu kezde sosyal medya hesaplarından “canımdan çok sevdiğim” diye belirttiği eşi Nazlı Baran Özgececi’yi kaybetti.

Geçtiğimiz gün sabaha karşı kalp krizi geçiren ve kendisi de eşi Sadık Özgececi gibi güzellik uzmanı olan Nazlı Baran Özgececi kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Genç yaşta gözlerine hayata yuman Nazlı Baran Özgececi’nin bu dünyadan ani göçüşü eşi Sadık Özgececi ve çocuklarını yasa boğdu. Kedilerinin ölümünün ardından bile yas tutup kendilerini eve kapatan Özgececi ailesi evin annesi Nazlı Baran Özgececi’nin vefatının ardından adeta yıkıldı.

Sosyal medya hesabından tarif edilemez bir acı hissettiğini belirten acılı eş Sadık Özgececi, “Benim acimi tarif etmem icin daha yazılar icat olmamış eşim çocuğumun annesi Nazlı Baran geçirdiği kalp kırızi sonucu hakkın rahmetine kavuştu. Ciğerime bir firkete takmislar sağa bakıyorum batıyor sola bakıyorum batıyor gözümü kapıyorum batıyor açıyorum batıyor Yarabbim sabır ver. Benim ışığım söndü rahmetli eşim Nazlı icin baş sağlığı dileyen bütün dostlarımdan Allah razı olsun sevenlerinden dua istiyorum” diye duygularını dile getirdi.