Öğretmen Dizisi 4. Bölüm (Son Bölüm) Full izle

Fox TV’nin yeni başlayan Öğretmen dizisi fenomen diziler arasına girdi. Öğretmen dizisi Fox TV’de Çarşamba günleri saat 20:00’de izleyicileriyle buluşuyor. Her bir bölümü akıllarda soru işareti bırakarak biten dizinin 4. bölümünde izleyicileri heyecanlandıran sahneler yer alıyor.

İzleyicilerin heyecanla beklediği Öğretmen dizisi bu akşam 4. bölümüyle FOX ekranlarında olacak.

Öğretmen Dizisinin 4. Bölüm Özeti

 Küçükkapı Lisesi’nde beş kişinin ölümünün ardından 12/A sınıfı iyice perişan haldedir ama Akif bir sonraki derse başlamıştır bile. Soru; videoyu Mevsim’in çantasına kimin koyduğudur. Ateş suçlu olduğunu itiraf eder ama bunu neden yaptığını anlatmaz. Ateş bunu neden yaptığını anlatmayarak kimleri koruyordur? Diğer yandan, Zeynep hastaneden taburcu olur. Akif’le ilgili birçok soru vardır kafasında. Yılmaz’la konuşmak için karakola gider ve olayları araştırmaya başlar. Zeynep, 12/A sınıfını Akif Erdem’in elinden kurtarmak için bir şey yapacak mıdır?

Öğretmen Dizisi 4. Bölüm (Son Bölüm) Full izlemek için tıklayın

 Öğretmen Dizisinin Konusu:

Hikayenin baş kahramanı olan fizik öğretmeni Akif Erdem; öğrencilerine bir “insanlık dersi” vermek istemektedir. Yalnız Akif Öğretmen; bildiğimiz, alıştığımız öğretmenlerden daha farklı bir ders anlatma yöntemi kullanmaktadır.
Akif Erdem, bu son dersi için öncelikle Küçükkapı Lisesi 12A sınıfını rehin alır ve bir bomba kullanarak sınıfı okulun geri kalanından kopartır. Çocuklar ve Akif artık dışarı çıkamayacaklardır… Ve Akif Öğretmen; çocuklara bir soru sorar; “12A sınıfı öğrencisi Rüya Örnek’in ölümüne aranızdan kim sebep olmuştur?”
Rehin alınan gençlerin bu durumdan kurtulmalarının tek bir yolu vardır; doğruyu söylemek!
Çocuklara ve hatta tüm ülkeye “iyi insan” olmanın önemini anlatan, empati kurmayı ve düşünmeyi öğreten Akif Öğretmen’i zamanla anlayacak ve çok sevecek olan öğrenciler; yaptıkları yanlışların farkına varıp son derslerini başarıyla tamamlayacaklardır.

 

Öğretmen Dizisi 1. Bölüm Full İzlemek İçin Tıklayın

Öğretmen Dizisi 2. Bölüm Full İzlemek İçin Tıklayın

Öğretmen Dizisi 3. Bölüm Full İzlemek İçin Tıklayın

 

Öğretmen Dizisi Yapımcı Firma: Medyapım & Mf Yapım

Öğretmen Dizisi Yapımcıları: Faruk Bayhan – Fatih Aksoy

Öğretmen Dizisi Senaryo Yazarı: Merve Girgin

Öğretmen Dizisi Yönetmeni: Koray Kerimoğlu

Öğretmen Dizisi Uygulayıcı Yapımcısı: Suzan Sümeli

Öğretmen Dizisi Başrol Oyuncuları

 Dizinin başrollerini İlker Kaleli, Ceren Moray, Serhat Kılıç, Afra Saraçoğlu, Serkan Keskin ve Şerif Erol’un paylaşıyor.