Öğrencilerin İstiklal Marşı Klibi Büyük Beğeni Topladı

0
32

Arapgir İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri tarafından İstiklal Marşı’nın kabulünün 97’nci yılı vesilesiyle hazırlanan ’Arapgir İstiklal Marşı’nı okuyor” klibi büyük beğeni topladı.

Arapgir İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri, İstiklal Marşı’nın kabulünün 97’nci yıl dönümü etkinlikleri kapsamında bir video hazırladı. Arapgir Kaymakamı Salih Sak, Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu ile 7’den 70’e Arapgirlilerin İstilal Marşı’nı okuduğu video sosyal medyada büyük ilgi gördü. Videonun son bölümünde ise öğrenciler, okul bahçesinde kalp şeklinde oluşturdukları Türk bayrağı ile İstiklal Marşı’nın yazarı Mehmet Akif Ersoy’u İstiklal Marşı’nın kabulünün 97’nci yılında rahmet ve minnetle andıklarını belirtti.

(SondakikHaber.Com Türkiye ve dünyada yaşanan gelişmeleri son dakika okuyuculara duyurmayı amaçlayan haber sitesidir. Sondakikhaber.com ; Güncel, Siyaset, Eğitim, Ekonomi, Kültür & Sanat, Spor, Yaşam & Sağlık ve diğer tüm kategorilerde takipçilerine güncel haberler sunmak, kullanıcılarının haberlere kolayca ulaşmasını sağlamak için oluşturulmuş bir haber portalıdır. Sondakikhaber.com ’da, Türkiye ve Dünya gündemine dair sondakika bütün haberleri bulabilirsiniz. Okuyucularımıza sadece okumak istedikleri haberlere rahatça ulaşabilecekleri kullanışlı bir site sunuyoruz ve ihtiyaçlar doğrultusunda kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here