Gizlilik Politikası

SONDAKİKHABER.COM GİZLİLİK POLİTİKASI AÇIKLAMASI

Sondakikhaber.com sitesi olarak gizlilik politikalarına önem veriyoruz. Bizi ziyaretiniz süresinde kişisel haklarınıza saygı duyuyoruz. Sitemizde geçirdiğiniz süre boyunca bu saygı ile hareket ediyoruz. Kişisel bilgilerinizin güvenliği ve gizlilik politikası ile ilgili açıklamalarımızı aşağıda bulabilirsiniz.

KAYITLAR ve KAYIT DOSYALARI

Günlük yaşantımızda kullandığımız bir çok web adresinde standart olduğu gibi Sondakikhaber.com sitemizde de log dosyaları barınmaktadır. Log dosyaları kullandığınız ip adresini, internet servis sağlayıcınızı, tarayıcınızı ve özelliklerini, işletim sisteminizi ve sitede giriş yaptığınız sayfalar gibi standart bilgileri içermektedir. Log dosyalarını sitemizde tutmamızın sebebi tamamen istatistiksel amaçlıdır. Kesinlikle başka hiç bir amaçla kullanılmaz, mahremiyetinizi ihlal etmez. Sadece istatistik amaçlı tutulan bu kayıtlar ip adresiniz ve diğer bilgiler, şahsi bilgileriniz ile birleştirip kullanılmaz.

DIŞ BAĞLANTILAR

Sondakikhaber.com sitede ve sayfalarında başka web sitelerinden bağlantılar paylaşabilmektedir. Sondakikhaber.com link verdiği, banner ile  tanıtımını yaptığı sitelerin içerik, çerez ve gizlilik politikalarından sorumlu değildir. Bağlantı verme işlemi tamamen hukuki olan “atıfta bulunma” işlemi olarak yapılmaktadır.

SONDAKİKHABER.COM TELİF HAKKI

Sondakikhaber.com haber sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Sondakikhaber.com’un yazılı izni olmaksızın site içeriğinden ticari olarak herhangi bir şekilde yazı, materyal, ses, resim dosyası, animasyon ve video kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

İLETİŞİM

Sondakikhaber.com sitesinde uygulanan gizlilik politikası, çerezler ve diğer uygulamalarla ilgili olarak her türlü görüş, dilek, şikayet ve sorularınızı iletisim  adresinden iletebilirsiniz.

Sayfa da93 sorgu var. 0,435 saniyede yüklendi.